Premiéry


Premiéra: 15.5.2014 

Akční/dobrodružný/fantasy/sci-fi/thriller, USA/Japonsko, 2014

Nejznámější impozantní monstrum na světě se ve filmu postaví proti zlým nestvůrám ohrožujícím samou existenci lidstva, kterým vdechla život vědecká arogance lidí.

Režie

Gareth Edwards

Herci Elizabeth Olsenová, Bryan Cranston, Aaron Johnson, více...


Premiéra: 15.5.2014 

Akční/drama/krimi/thriller, Švédsko, 2012

Pokračování divácky úspěšného filmu Snadný prachy, natočeného podle bestselleru švédského autora Jense Lapidouse.

JW, slibný student mezinárodního obchodu, který se stal pašerákem koksu, si odpykává trest ve věznici a usiluje o navrácení k čestnému způsobu života. Ale muž z jeho minulosti - bývalý zabiják Mrado Slovovic - vše změní. Jorge se vrací do Švédska, aby přepravil obrovskou zakázku koksu. Obchod se však nezdaří a Jorge musí nyní uprchnout ze země, s policií a mafií v patách. Mahmud dluží srbskému bossovi, Radovanu, nemalou sumu peněz. Když nemůže zaplatit svůj dluh, má už jen jednu možnost - najít a zabít Joea.

Režie

Babak Najafi

Herci Joel Kinnaman, Matias Padin, Dragomir Mrsic, více...


Premiéra: 15.5.2014 

Drama/krimi/thriller, Švédsko, 2010

Jediným pravidlem je život bez pravidel.

Švédský kriminální román je v poslední době populární nejen v zemi svého vzniku, ale v podobě trilogie Milénium atakoval čtenáře z celé Evropy. Snabba Cash je adaptací velmi úspěšné kriminálky Jense Lapiduse a ve třech paralelně vyprávěných příbězích realisticky načrtává severskou drogovou scénu. Imigrant Jorge právě utekl z vězení a je na útěku před srbskými gangstery. Mrado je malý kriminálník, který pro Srby naopak pracuje v rámci lokálního drogového trhu. Jonas "JW" Westlund pracuje přes den jako taxikář, aby před svými bohatými přáteli mohl předstírat život na vysoké noze. Když se Jonasovi naskytne možnost rychle vydělat balík peněz, neváhá.

Režie

Daniel Espinosa

Herci Joel Kinnaman, Matias Padin, Dragomir Mrsic, více...Dobrodružný/drama/komedie, Švédsko, 2013

Dynamit a tvrdý alkohol prospívají dlouhověkosti - nebo alespoň právě stoletému Allanovi Karlssonovi, který pro ně chová celoživotní vášeň. Místo oslavy ale pouze v papučích proleze oknem domova důchodců a dá se na útěk. Cestou přibere ukradený kufr plný peněz, několik okouzlujících bizarních přátel a slonici Sonyu, zatímco mu na krk dýchá policie a gang, kterému kufr s penězi patřil. Ulítlou road movie prolíná příběh jeho dlouhého života, který je satirickými dějinami celého moderního světa, v nichž hrál skrytou a zásadní roli expert na vybuchování čehokoliv Allan.

Režie

Felix Herngren

Herci Robert Gustafsson, Iwar Wiklander, David Wiberg, více...


Premiéra: 15.5.2014 

Drama/krimi/thriller, Švédsko, 2013

Kruh se uzavírá.

JW žije na útěku a je rozhodnut zjistit, co se stalo s jeho zmizelou sestru Camillou. Každá stopa ho stále více zavádí do světa stockholmského organizovaného zločinu. Jorge chce provést svou poslední akci - největší loupež švédské historie. Během komplikovaných příprav však potkává Nadju, ženu ze své minulosti. Současně se do prostředí vůdce srbské mafie ve Stockholmu infiltruje policista Martin Hägerström. Série událostí vede k bojům uvnitř srbské mafie, do kterých je i nedobrovolně vtažena Natalie, dcera hlavy srbské mafie.

Režie

Jens Jonsson

Herci Matias Padin, Joel Kinnaman, Malin Buska, více...logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Čtvrtek 17. 4. 2014 Svátek má Rudolf
  Vyhrávej v casino.cz   Ušetři na UkažSlevy.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz