Premiéry


Premiéra: 13.8.2015 

Akční/fantasy/sci-fi, USA, 2015

Změna se blíží.

Režie

Joshua Trank

Herci Kate Maraová, Miles Teller, Jamie Bell, více...


Premiéra: 13.8.2015 

Akční/komedie/sci-fi, USA, 2015

Tady se hraje o vyšší level.

Když si mezigalaktičtí mimozemšťané chybně vyloží videozáznamy klasických videoher jako vyhlášení války, zaútočí na Zemi s armádou jednotek, která je inspirovaná objekty ze zmíněných videoher. Prezident Will Cooper je nucen vyzvat na pomoc svého nejlepšího kamaráda z dětství a nepřekonatelného hráče videoher Sama Brennera, jenž v současné době provádí instalace domácích kin, aby se ujal vedení týmu ostřílených pařanů s cílem vetřelce porazit a zachránit tak naši planetu. Připojuje se k nim také podplukovnice Violet Van Pattenová, specialistka, která hráčům dodává jedinečné zbraně, určené k boji s mimozemšťany.

Režie

Chris Columbus

Herci Peter Dinklage, Adam Sandler, Michelle Monaghanová, více...


Premiéra: 13.8.2015 

Komedie/krimi/mysteriozní, Německo/Česká republika, 2014

Příběh neotřele a originálně vyprávěného filmu se odehrává v současném Německu a Česku, jeho hlavní část pak na pomezí - v malém městečku uprostřed lesů na hřebenech Krušných hor. S lehkým komediálním nadhledem nabízí mix napínavé detektivní zápletky s místy až dokumentárně realistickým pohledem na dnešní Sudety. Hlavní postavou je stárnoucí inženýr Julius Schmitke. A také Krušné hory, které byly, stejně jako Schmitke, už téměř úplně prázdné a zničené, ale v současnosti se dávají znovu dohromady a život se do nich pomalu ale jistě vrací.

Režie

Stepan Altrichter

Herci Peter Kurth, Johann Jürgens, Helena Dvoráková, více...


Premiéra: 13.8.2015 

Animovaný, USA, 2015

Připravte se na pořádnou porci hudby! Jaké to je, když se střetne svět rocku a svět popu? To uvidíte v animovaném filmu Barbie Rock’n Royals.

Režie

Kelly Sheridan


Premiéra: 20.8.2015 

Akční/dobrodružný/komedie, USA, 2015

Zachraňovat svět nikdy nevyjde z módy.

Američan Napoleon Solo a Rus Illya Kuryakin bojují proti všem zločincům, kteří ohrožují svět. Příběh se odehrává na počátku šedesátých let dvacatého století na vrcholu studené války. Agent CIA Solo a agent KGB Kuryakin bojují proti záhadné zločinecké organizaci, která si podmaňuje svět prostřednictvím šíření jaderných zbraní a různých moderních technologií. Klíčem k dopadení hlavních viniků je dcera německého vědce. Začíná souboj s časem, aby se zabránilo k celosvětové katastrofě.

Režie

Guy Ritchie

Herci Alicia Vikander, Henry Cavill, Armie Hammer, více...logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Neděle 5. 7. 2015 Svátek má Cyril a Metoděj
  Vyhrávej v casino.cz    Ušetři na UkažSlevy.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz