Premiéry


Premiéra: 29.1.2015 

Akční/drama/komedie/krimi, USA, 2015

To chce knír a nohy v teple.

Mortdecai, Charlie Mortdecai. Má rád peníze, sprosté vtipy, alkohol a svůj sofistikovaný knír, zaměstnán je jako aristokrat. V žonglování nikdy nevynikal a popravdě ho ani nikdy nezkoušel, teď ale bude muset vybalancovat partičku solidně naštvaných Rusů, britskou MI5, mezinárodní teroristy a také svoji manželku s nekřesťansky dlouhýma nohama. Charlie Mortdecai, světem protřelý obchodník s uměním a na částečný úvazek i podvodník, se zapojuje do honby za ukradeným obrazem. Pro svou zemi, pro královnu a pro peníze. Obraz by totiž měl být vodítkem k utajenému sejfu až k prasknutí naplněnému nacistickým zlatem. Vyzbrojen věrným komorníkem a výstavním knírem drží v ruce hlavní trumf. Sebe.

Režie

David Koepp

Herci Olivia Munnová, Johnny Depp, Aubrey Plaza, více...


Premiéra: 29.1.2015 

Drama, Švýcarsko/Německo/Francie, 2014

Pohled do minulosti odhalí její skryté touhy i vlastní identitu.

Okouzlující a stále atraktivní čtyřicátnice Maria Enders je na vrcholu své herecké kariéry, kterou před dvaceti lety odstartovala ztvárněním provokativní a nezapomenutelné postavy Sigrid v oceňovaném lesbickém dramatu. Právě přijala nabídku zahrát si v současném remaku tohoto slavného filmu, avšak tentokrát se má zhostit role starší Heleny, kterou Sigrid svede a dožene až k sebevraždě. Maria se svou asistentkou odjíždí do Sils Marie, odlehlé oblasti švýcarských Alp, aby se nerušeně připravovala na svou náročnou roli. A role Sigrid na druhé straně připadla lehkovážné mladé hollywoodské hvězdičce, vyžívající se v alkoholových skandálech. Maria se tak na rozdíl od původního filmu nachází na druhé straně zrcadla, tváří v tvář okouzlující dívce, která je v podstatě znepokojujícím odrazem jí samotné.

Režie

Olivier Assayas

Herci Juliette Binocheová, Kristen Stewartová, Chloe Moretzová, více...


Premiéra: 5.2.2015 

Akční/dobrodružný/sci-fi, USA, 2015

Rozšiř své obzory.

Když se pod noční oblohou narodila Jupiter Jones, znamení napovídala, že je předurčena k velkým činům. Nyní již dospělá Jupiter sní o hvězdách, ale probouzí se do chladné reality uklízečky toalet a nekonečného sledu neúspěchů. Až když na Zemi dorazí Caine, geneticky upravený bývalý armádní lovec, jehož úkolem je sledovat Jupiter, začne si uvědomovat naplnění svého osudu - její genetická výbava ji předurčuje jako dědičnou následnici královny vesmíru. Toto neobvyklé následnictví by však mohlo ovlivnit rovnováhu ve vesmíru.

Režie

Larry Wachowski
Andy Wachowski

Herci Channing Tatum, Mila Kunisová, Gugu Mbatha-Rawová, více...


Premiéra: 5.2.2015 

Animovaný/dobrodružný/komedie/rodinný, USA, 2015

Někdo právě vyrazil do světa.

Když všehoschopný pirát ukradne Spongebobovi a jeho kámošům tajný recept, musí se mořští parťáci vydat na velenebezpečnou výpravu - rozuměj na souš - aby mu ho vyrvali z pazour a vrátili svůj svět do rovnováhy.

Režie

Mike Mitchell
Paul Tibbitt

Herci Antonio Banderas, Clancy Brown, Tom Kenny, více...


Premiéra: 5.2.2015 

Akční/biografický/drama/historický/válečný, USA, 2014

Přežití. Odhodlání. Vykoupení.

Neuvěřitelný životní příběh slavného amerického běžce Louise Zamperiniho. Nejprve zazářil na berlínské olympiádě v roce 1936, pak jako letec v armádě své země za druhé světové války, než se zřítil do Pacifiku a skončil v japonském zajateckém táboře, kde mu jako „celebritě“ připravili peklo na zemi.

Režie

Angelina Jolieová

Herci Jai Courtney, Garrett Hedlund, Domhnall Gleeson, více...logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Pondělí 22. 12. 2014 Svátek má Šimon
  Vyhrávej v casino.cz   Ušetři na UkažSlevy.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz