Premiéry


Premiéra: 10.11.2016 

Biografický/drama/thriller, Francie/Německo/USA, 2016

Špion, hacker, zrádce, hrdina.

Edward Snowden změnil současný svět jako málokterý člověk. Strhující příběh, který vedl až k největší špionážní kauze moderní doby. Jeho jméno zná každý. Edward Snowden za sebou nechal pokojný rodinný život a vzornou kariéru v tajných službách a stal se psancem na útěku. Je muž, který odhalil šokující praktiky amerických výzvědných služeb, hrdinný whistleblower, nebo zrádce, který zaslouží nejtvrdší trest? Klasik americké angažované kinematografie Oliver Stone zkoumá profesní i rodinné zázemí člověka, který ukázal světu, že jsme stále sledováni. A že válka proti teroru posloužila jako záminka k bezprecedentnímu vpádu moci do soukromí. Jde tu vážně ještě o zachování demokracie? Snowdenova odpověď je mrazivě jasná.

Režie

Oliver Stone

Herci Melissa Leová, Zachary Quinto, Joseph Gordon-Levitt, více...


Premiéra: 10.11.2016 

Drama, Kanada/Francie, 2016

Mohla to být krásná rodinná večeře. Kdyby nebyla poslední.

Mladý úspěšný dramatik se po 12 letech prožitých ve velkoměstě vrací domů za rodinou, aby oznámil svou blížící se smrt. Svět kosmopolitního muže je však členům rodiny příliš vzdálený a nepředstavitelný, než aby mohlo dojít ke smíření a naplňujícímu prožití posledních společných chvil.

Režie

Xavier Dolan-Tadros

Herci Nathalie Bayeová, Vincent Cassel, Marion Cotillardová, více...


Premiéra: 10.11.2016 

Biografický/drama/historický/válečný, USA/Austrálie, 2016

Když přišel rozkaz k ústupu, jeden muž neuposlechl.

Krátce poté, co Japonci 7. prosince 1941 zaútočili na Pearl Harbor, přihlásil se tehdy třiadvacetiletý Američan Desmond Doss, tak jako mnoho jiných mladíků, do služby vlasti. Z hloubi svého přesvědčení však odmítal nosit jakoukoliv zbraň a zabíjet. Stal se zdravotníkem 307. pěšího pluku 77. pěší divize. Skutečnost, že Doss odmítal zbraň, se nesetkávala s pocho-pením u jeho spolubojovníků. Jen blázen by chtěl, aby mu v boji kryl záda chlapík, vyzbrojený pouze odhodláním a lé-kárničkou. Často musel čelit nevraživosti a útokům ostatních vojáků. Přesto, jako jediný americký voják ve 2. světové válce, bojoval v první linii neozbrojený. V březnu 1945 vypukla krvavá bitva o Okinawu. Dossova rota měla za úkol dobýt 120 metrů vysoký útes. Když vojáci vyšplhali s pomocí lan na vrchol, dostali se do těžké dělostřelecké, minometné a kulometné palby. Vojín Doss se odmítl ukrýt a zůstal uprostřed krvavého pekla. Snášel jednoho zraněného po druhém z útesu do bezpečí. Během vyčerpávajících 12 hodin, za stálého ostřelování, zachránil životy 75 mužů… Za jeho čin mu prezident Harry Truman předal nejvyšší ocenění - Medaili cti.

Režie

Mel Gibson

Herci Teresa Palmerová, Hugo Weaving, Andrew Garfield, více...


Premiéra: 10.11.2016 

Drama/mysteriozní/sci-fi/thriller, USA, 2016

Proč jsou tady?

Snímek Příchozí je provokativním vědeckofantastickým thrillerem od slavného režiséra Denise Villeneuvea. Když po celém světě přistanou tajemné vesmírné lodě, dojde k sestavení elitního týmu - v čele s odbornicí na lingvistiku Louise Banksovou - s cílem zjistit, jaké mají mimozemšťané úmysly. Zatímco celé lidstvo balancuje na pokraji globální války, Banksová se společně se svým týmem pokouší ve velmi omezeném čase najít odpovědi - a aby je byla schopna najít, bude muset přistoupit k činům, které mohou ohrozit nejen její vlastní život, ale dost možná osud celého lidstva.

Režie

Denis Villeneuve

Herci Amy Adamsová, Jeremy Renner, Forest Whitaker, více...


Premiéra: 10.11.2016 

Drama/komedie, Švédsko, 2015

Morous, kterého budete milovat.

Devětapadesátiletý Ove je umíněný a svárlivý muž, který věčně terorizuje své okolí, dokud mu do života nevstoupí rodina imigrantů.

Režie

Hannes Holm

Herci Rolf Lassgard, Zozan Akgün, Tobias Almborg, více...logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Neděle 23. 10. 2016 Svátek má Teodor
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz