Premiéry


Premiéra: 12.4.2018 

Dobrodružný/fantasy/rodinný/sci-fi, USA, 2018

Meg Murryová je typická středoškolačka, která bojuje s nízkým sebevědomím a která touží zapadnout. Je dcerou světoznámého fyzika, je inteligentní a talentovaná, stejně jako její mladší bratr, Charles Wallace, což si však Meg zatím neuvědomuje. Situaci silně zkomplikuje zmizení pana Murreyho, které Meg sklíčí a její matce zlomí srdce. Charles Wallace představí Meg a jejímu spolužákovi Calvinovi tři nebeské bytosti, které přicestovaly na Zemi, aby našli pana Murreyho. Společně se vydávají na dobrodružnou cestu. Pomocí skládání času a prostoru jsou přenášeni na světy za hranicemi fantazie, kde musí čelit mocné zlé síle. Na Zemi se Meg vrátí jen tehdy, když se naučí čelit temnotě ve svém nitru a najde sílu potřebnou k poražení temnoty, jež se rychle šíří vesmírem.

Režie

Ava DuVernay

Herci Chris Pine, Reese Witherspoonová, Gugu Mbatha-Rawová, více...


Premiéra: 12.4.2018 

Komedie, Německo, 2017

Zeki Müller už po třetí bojuje proti německému vzdělávacímu systému. Tentokrát jde ale do tuhého. Jeho svěřenci mají před maturitou, ale musí podstoupit zásadní testy, které odhalí úroveň jejich vzdělání. Hrozí totiž, že by k maturitě nemuseli být připuštěni a Zeki by přišel o práci.

Režie

Bora Dagtekin

Herci Elyas M'Barek, Katja Riemannová, Jella Haase, více...


Premiéra: 12.4.2018 

Drama, Finsko, 2017

Režie

Zaida Bergroth

Herci Krista Kosonen, Sonja Kuittinen, Pirkko Hämäläinenová, více...


Premiéra: 12.4.2018 

Drama/komedie, Česká republika, 2018

Pokud vám připadá, že máte v životě smůlu, měli byste vidět životní příběh Pepy, po kterém vám ten váš přijde jak procházka růžovou zahradou! Michal Suchánek jako „obyčejný Pepa“ to nemá v životě lehké. Doma je pod pantoflem, autorita u dcery žádná. Chce to změnu! Najít sílu ji uskutečnit ale není vůbec snadné…

Režie

Ján Novák

Herci Alice Bendová, Marek Vašut, Petra Špalková, více...


Premiéra: 12.4.2018 
obrazek


Drama/mysteriozní, USA, 2017

Snímek Foxtrot zprostředkovává surreálnou armádní zkušenost mladých vojáků a zabývá se tématy viny, ztráty a traumat, která se v izraelské společnosti přenášejí z generace na generaci. To vše originálním vypravěčským způsobem, který je prostoupen citem pro krásu, absurditou a jemným humorem. Pro své protiválečné vyznění vzbudil snímek ve své rodné zemi kontroverze, posléze získal 8 cen izraelské filmové akademie. Byl také oceněn Velkou cenou poroty na festivalu v Benátkách a byl za Izrael nominován na Oscara za nejlepší zahraniční film.

Režie

Sam Delfavero
Samuel Delfavero
Oriane Playner

Herci Ronnie Quillen, Adler Robertslogo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Čtvrtek 22. 3. 2018 Svátek má Leona
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz