Premiéry


Premiéra: 26.5.2016 

Dobrodružný/fantasy/rodinný, USA, 2016

Přijde čas na trochu potrhlosti.

Alenka Kingsleighová se ujala řemesla po svém otci a strávila několik posledních let na divokých vlnách světových oceánů jako mořeplavkyně. Po svém návratu do Londýna objeví kouzelné zrcadlo, skrz které se dostane zpět do fantastické Říše divů, kde se znovu shledá se svými starými známými: Bílým králíkem, houseňákem Absolemem, kocourem Šklíbou a potrhlým Kloboučníkem, který není ve své kůži. Kloboučník totiž ztratil svou svoucnost a tak Bílá královna Mirana vyšle Alenku zapůjčit si Chronosféru, cože je kovová koule uvnitř Velkých hodin, jež stanovují veškerý čas. Cestou do minulosti se Alenka setkává se svými přáteli - i nepřáteli - v různých dobách jejich životů. Alenku čeká nebezpečná cesta, během které musí zachránit potrhlého Kloboučníka dřív, než jí vyprší všechen čas.

Režie

James Bobin

Herci Claudio Encarnacion Montero, Johnny Depp, Sacha Baron Cohen, více...


Premiéra: 26.5.2016 

Komedie, USA, 2015

Maggie, mladá a nezávislá Newyorčanka, se rozhodne stát svobodnou matkou a k otěhotnění využije svou bývalou studentskou známost. I díky tomuto rozhodnutí má, jako vždy, pocit dokonalé kontroly nad svým životem. Ale i přes tuto pečlivě naplánovanou „transakci“ však narazí na nepředvídatelnost osudu. Maggie se totiž zamiluje a to do Johna, profesora antropologie, jemuž se pro změnu rozpadá manželství s Georgettou, která je velmi úspěšnou a vytíženou profesorkou na prestižní Columbia University. O několik let později, když je Maggie za Johna už provdaná, si uvědomí, že její láska k němu už poněkud vyprchala, přijde s dalším „dokonalým plánem“, smířit jej s jeho bývalou manželkou! S trochou pomoci nejlepších přátel, Tonyho a Felicie, Maggie uvede do pohybu nový dokonalý plán, který zamotá jejich životy a to jak nečekaně tak i hodně vtipně. Maggie nakonec zjistí, že by někdy osud měl být ponechán svému osudu.

Režie

Rebecca Millerová

Herci Travis Fimmel, Clive Owen, Julianne Mooreová, více...


Premiéra: 26.5.2016 

Komedie, Francie, 2015

Kdo jezdí rychle, nic nezažije.

Dva teenageři na zběsile pomalé cestě Francií ve vozidle, které potěší fanoušky kutilských receptářů. Drobný Mikrob a vynalézavý Gasoil jsou tak trochu nenápadní a přehlížení teenageři. Vyhlídka, že dva měsíce blížících se prázdnin prožijí se svými rodinami, je pranic neláká. Jak ale uniknout před nudnou rutinou? Třeba tak, že vezmete motor ze sekačky, několik dřevěných planěk a postavíte neortodoxní vozidlo, něco mezi karavanem a zahradním domkem. A v něm zamíříte na netradiční dobrodružný road trip po Francii. Svoboda volá!

Režie

Michel Gondry

Herci Ange Dargent, Théophile Baquet, Diane Besnier, více...


Premiéra: 26.5.2016 

Česká republika, 2015

Roadmovie o současné generaci mladých lidí, jejich ztrátě orientace, absenci důležitých hodnot, cílů, fantazie a vlastního názoru. Jakub se s Ilonou zná od dětství a po delší době se potkávají na maloměstě, odkud oba pocházejí. A protože on se nudí a ona je spontánní, vyrážejí spolu na cestu neznámo kam starým červeným Fordem. Jejich zpočátku bezstarostná cesta, během které plánují jak utečou do Itálie sbírat meruňky, se postupem času stává pro oba spíše frustrující.

Režie

Martin Jelínek

Herci Matěj Merunka, Agáta Kryštůfková, Tomáš Hanák, více...


Premiéra: 2.6.2016 

Komedie, Česká republika, 2016

K rázovitému Valašskému dědovi přijíždějí na prázdniny vnoučci z Prahy. Zaneprázdnění rodiče vysílají děti v dobrém úmyslu změnit jejich virtuální svět internetu, mobilů a tabletů. Na Valašské vesnici totiž vše funguje trošku jinak. Ne, že by tu nebyl signál, ale Ti Valaši zkrátka žijí tak trochu jinak, po svém. Navíc pokud na půdě dědovy chaloupky naleznete zapomenutý poklad, který začne zajímat i zbytek vesnice, máte rázem jízdenku na tajemnou exkurzi historií starého Valašska od jara až do zimy.

Režie

Mejla Basel

Herci František Segrado, David Suchařípa, Petra Hřebíčková, více...logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Čtvrtek 28. 4. 2016 Svátek má Vlastislav
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz