Premiéry


Premiéra: 1.8.2016 

Drama/hudební/komedie/muzikál/romantický, Československo, 1964

Nejslavnější a dosud nepřekonaný český filmový muzikál o první lásce a chmelové brigádě.

Student Vladimír Pucholt prožívá na chmelové brigádě svoji první velkou lásku. Zdá se, že učitelský sbor ale nemá pro jeho city pochopení.

Režie

Ladislav Rychman

Herci Vladimír Pucholt, Miloš Zavadil, Ivana Pavlová, více...


Premiéra: 1.8.2016 

Animovaný/komedie/sci-fi, Československo, 1961

Kosmonauta Toníka přistávajícího na Měsíci vítají všichni, kdo se tam dostal pomocí své fantazie. Jeden z nich, známý fantasta baron Prášil, pozve nového přítele na výlet do svého světa.

Režie

Karel Zeman

Herci Miloš Kopecký, Rudolf Jelínek, Jana Brejchová, více...


Premiéra: 4.8.2016 

Komedie/romantický, Francie, 2016

Diane je krásná žena s vysokým pracovním postavením. Pracuje v renomované právnické firmě, má vynikající smysl pro humor a je zkrátka ženou, za kterou se každý chlap otočí. Diane právě prošla nešťastným manželstvím a rozvodem, ale je opět připravena najít muže svých snů. Existuje však něco takového jako náhoda anebo osud? Asi ne! Jednoho večera Diane zazvoní domácí telefon a ona přijme hovor od jistého Alexandra, tajemného muže, který našel její mobil. Alexandr je zdvořilý, šarmantní a vtipný jako i bohatý. Již během telefonního hovoru mezi nimi přeskočí jiskra a téměř okamžitě si dohodnou rande. Diane podlehla kouzlu Alexanderova hlasu a sní o tom, jak asi vypadá ve skutečnosti. Jak už to ale bývá, představy jsou někdy lepší než skutečnost a jejich setkání nedopadne úplně podle Dianiných očekávání…

Režie

Laurent Tirard

Herci Jean Dujardin, Virginie Efira, Cédric Kahn, více...


Premiéra: 4.8.2016 

Akční/dobrodružný/fantasy/sci-fi/thriller, Kanada/USA, 2016

Je to dobrý pocit, být ten zlý… Dejte dohromady tým těch nejnebezpečnějších superzločinců na celém světě, kteří si právě kroutí své tresty, vyzbrojte je tím nejefektivnějším arzenálem, který má vláda k dispozici, a pošlete je porazit záhadnou nepřemožitelnou entitu. Důstojnice americké zpravodajské služby Amanda Waller dospěla k rozhodnutí, že tento úkol zvládne pouze tajně vytvořená skupina nesourodých zavrženíhodných jedinců, kteří nemají téměř co ztratit. Ale jakmile si uvědomí, že nebyli vybráni, aby uspěli, ale aby bylo na koho svést vinu za nevyhnutelný neúspěch, rozhodnou se příslušníci sebevražedného oddílu zkusit bojovat a zemřít společně nebo se rozhodnou starat se každý sám o sebe?

Režie

David Ayer

Herci Margot Robbie, Will Smith, Cara Delevingne, více...


Premiéra: 4.8.2016 

Německo, 2016

Režie

Florian David Fitz

Herci Matthias Schweighöfer, Florian David Fitz, Rainer Bock, více...logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Sobota 25. 6. 2016 Svátek má Ivan
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz