Premiéry


Premiéra: 7.7.2016 

Akční/horor/sci-fi/thriller, USA, 2015

Já očišťuji.

Hororový thriller Očista: Volební rok otevírá další děsivou kapitolu o dvanácti hodinách anarchie, této době, která probíhá vždy jednou v roce v jedné brutální noci se říká Očista. Během ní neplatí žádný zákon, vražda je legální.

Režie

James DeMonaco

Herci Frank Grillo, Elizabeth Mitchellová, Mykelti Williamson, více...


Premiéra: 7.7.2016 

Komedie, USA, 2016

Milovníci večírků bratři Mike a Dave podají na internetu inzerát s cílem najít perfektní dívčí doprovod, který by vzali s sebou na havajskou svatbu své sestry. Mladí flamendři tajně doufají, že si užijí divoké dovolené, avšak namísto toho jim nekontrolovatelné dívčí duo nejen vytře zrak, ale dokonce je předčí i ve flámování.

Režie

Jake Szymanski

Herci Anna Kendricková, Zac Efron, Aubrey Plaza, více...


Premiéra: 7.7.2016 

Drama, Belgie/Francie, 2016

Belgica je příběh dvou bratrů: charismatického a temperamentního Franka - manžela, otce a nevyléčitelného sukničkáře - a jeho ambiciózního, ale nezkušeného bratra Joa, který je majitelem baru zvaného Belgica. Stanou se obchodními partnery a rychle promění Belgicu v místo plné skvělé hudby, krásných lidí a nezřízené zábavy - dokud nezjistí, že vést takový podnik je náročnější než čekali, a jejich vztahy a osobní život začnou tím začnou trpět.

Režie

Felix Van Groeningen

Herci Stef Aerts, Tom Vermeir, Stefaan De Winter, více...


Premiéra: 14.7.2016 

Animovaný/dobrodružný/komedie/rodinný, USA, 2016

Malý krok pro veverku, velký zkrat pro lidstvo.

Páté pokračování jedné z nejpopulárnějších animovaných filmových sérií, v které potkáme všechny staré známé hrdiny a pár úplně nových! Ledová událost roku! Scratova epická honba za nepolapitelným žaludem jej katapultuje do vesmíru, kde náhodně spustí sérii kosmických událostí, které transformují a ohrozí ledový svět. Aby se zachránili, musí Sid, Manny, Diego a zbytek skupiny opustit svůj domov a vydat se na výpravu plnou komických momentů a dobrodružství. Odcestují do neznámých exotických zemí, kde se potkají s celou řadou nových, svérázných postav.

Režie

Mike Thurmeier
Galen T. Chu

Herci Melissa Rauch, Stephanie Beatriz, Simon Pegg, více...


Premiéra: 14.7.2016 

Akční/komedie/romantický, USA, 2015

Martha se po bolestivém rozchodu setkává s mužem, který by mohl být tím pravým. Tedy jenom do momentu, než zjistí, že "Pan Pravý" má jednu zásadní chybu - je to nájemný zabiják na útěku před kartelovým gangem, který ho zaměstnává. Než to však Martha zjistí, jsou už do sebe bezhlavě zamilovaní. Rozhodne se tak, že jediným řešením bude „Pana Dokonalého“ napravit… Jeho napravením je přesvědčená natolik, že pro vysněný vztah hodlá čelit i následkům v podobě útěku před zabijáckým gangem. Martha postupem času v sobě objeví skrytý talent, jak být užitečným parťákem svému vyvolenému zabijákovi. Ostatně přeci - pro lásku se někdy i vraždí…

Režie

Paco Cabezas

Herci Sam Rockwell, Anna Kendricková, Tim Roth, více...logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Pátek 27. 5. 2016 Svátek má Valdemar
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz