Premiéry


Premiéra: 25.8.2016 

Dobrodružný/fantasy/rodinný, USA, 2016

Moc velká tajemství se nedají udržet.

Dlouhá léta udivoval starý řezbář, pan Meacham, děti ze sousedství pohádkami o divokém drakovi, který žije hluboko v lesích severozápadního pobřeží Spojených států. Pro jeho dceru Grace, správkyni v místním národním parku, jsou jeho příběhy jen divokými historkami… dokud nepotká malého Peta. Pete je záhadný, desetiletý chlapec, který nemá ani rodinu ani domov, a který tvrdí, že žije v lesích s obřím zeleným drakem jménem Elliot. A podle Petova popisu se Elliot v mnohém podobá drakovi z historek pana Meachama. Za pomoci Natalie, jedenáctileté dívenky, jejíž otec Jack vlastní místní pilu, se Grace vydává zjistit, odkud se Pete vzal, kam patří a zda jeho drak existuje.

Režie

David Lowery

Herci Bryce Dallas Howardová, Karl Urban, Robert Redford, více...


Premiéra: 25.8.2016 

Dobrodružný/drama/historický, USA, 2016

První v cíli umírá poslední.

Ben Hur je epický příběh Ben Hura, potomka významného knížecího rodu z Jeruzaléma, jehož adoptivní bratr Messala, vysoce postavený příslušník římské armády, ho křivě obviní ze zrady. Jeho rodina včetně milované manželky skončí ve vězení a on sám je zbaven majetku a odsouzen k doživotním galejím. Po třech letech strávených na moři se Ben-Hur vrací do vlasti s jedinou myšlenkou - pomstít se Messalovi za všechna příkoří, které mu způsobil. Vyzve jej proto na souboj v závodech čtyřspřežím, aby dokázal, že pravda a vítězství stojí na jeho straně.

Režie

Timur Bekmambetov

Herci Jack Huston, Nazanin Boniadiová, Ayelet Zurerová, více...


Premiéra: 1.9.2016 

Drama/romantický/válečný, USA, 1942

Slavné válečné drama muže, který do jehož osudu a proklamované nestrannosti zasáhla dávná láska.

Hlavní postavou příběhu je Rick Blaine, muž s tajuplnou minulostí, dobrodruh a majitel Americké kavárny v Casablance ve francouzském Maroku. Právě tady se scházejí uprchlíci z celé Evropy, kteří se pokouší získat víza a prchnout před nacisty do Ameriky, a sem přichází také nacista major Strasser s úkolem zatknout vraha německých kurýrů a zadržet jednoho z vedoucích členů protinacistického odboje, Čechoslováka s maďarským jménem Viktor László. Lászlova žena Ilsa, byla kdysi v Paříži milenkou Ricka, který ji hluboce miloval a dosud se nevzpamatoval z toho, že beze slova zmizela, když se vrátil její muž, považovaný tehdy za mrtvého. Přestože miluje svého muže a odmítne ho opustit když policejní prefekt neposkytne Lászlovi vízum, podlehne staré lásce k Rickovi, když ho navštíví kvůli dopisům zabitých kurýrů, které si u něj uschoval před svým zatčením kšeftař Ugarte. Když je pak Laszló zatčen, přidá se Rick na stranu manželů a přinutí Renaulta, aby je odvezl na letiště. Místo aby s milovanou ženou odletěl sám, zastřelí Strassera a umožní odlet Lászlovi.

Režie

Michael Curtiz

Herci Humphrey Bogart, Ingrid Bergmanová, Paul Henreid, více...


Premiéra: 1.9.2016 

Akční/animovaný/dobrodružný/drama/rodinný, Francie/Dánsko, 2015

Patnáctiletá Saša je dcera bohatých aristokratických rodičů v Rusku konce 19. století. Sní o dalekém severu a truchlí nad osudem svého dědečka Oloukina, významného vědce a polárníka, který se dosud nevrátil ze své poslední expedice, na které se pokusil dobýt Severní pól. Oloukine předal své poslání výzkumníka Saše, ale její rodiče, kteří už jí začali sjednávat svatbu, to vůbec neschvalují. A tak se Saša rozhodne vzepřít svému osudu, uprchne z domova a je odhodlaná Oloukina nalézt… i kdyby měla dojít až na Severní pól.

Režie

Rémi Chayé

Herci Christa Theretová, Féodor Atkine, Antony Hickling, více...


Premiéra: 1.9.2016 

Dobrodružný/fantasy/rodinný, USA/Velká Británie, 2016

Režie

Steven Spielberg

Herci Mark Rylance, Ruby Barnhill, Penelope Wiltonová, více...logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Úterý 26. 7. 2016 Svátek má Anna
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz