Premiéry


Premiéra: 4.6.2015 

Drama, Norsko, 2014

Zavři oči a dívej se.

Svižně natočený portrét ženy, pro niž ztráta zraku znamená umocnění její kreativní imaginace. Představitelka hlavní role Ellen Dorrit Petersenová zde dostává příležitost naplno projevit svůj herecký talent, přestože její postava tráví značnou část filmu vysedáváním u notebooku. Vytváření fikčních světů jí totiž umožňuje vyvolávat si v duchu obrazy toho, co nemůže spatřit vlastníma očima.

Režie

Eskil Vogt

Herci Ellen Dorrit Petersen, Henrik Rafaelsen, Vera Vitali, více...


Premiéra: 4.6.2015 

Fantasy/pohádka, Česká republika, 2015

Pohádkový příběh vychází z klasické pohádky Boženy Němcové “Sedmero krkavců”. Pohádka Sedmero krkavců je příběh mladé dívky, která na sebe vezme úkol zachránit své bratry a zbavit je prokletí, které na ně uvrhla jejich matka. Je to příběh o odvaze, vytrvalosti, ale také síle slova, pravdy a opravdové lásky. Hlavní hrdinkou je mladá dívka Bohdanka, která se narodí do utrápené rodiny pekaře, jehož žena před lety v návalu vzteku proklela sedm svých synů a z těch se stali krkavci. Rodiče před Bohdankou toto rodinné neštěstí tají. Když se Bohdanka na prahu dospělosti dozví o prokletí své rodiny, rozhodne se, že musí bratry zachránit. Od místní čarodějky se jí dostane rady, že musí svým bratrům ušít košile. Ale ne lecjaké - sama bez pomoci musí natrhat kopřivy, zpracovat vlákna, utkat látku a ušít každý steh. Bohdanka se vydává na dlouhou cestu za záchranou svých bratrů.

Režie

Alice Nellis

Herci Erika Güntherová, Kristína Svarinská, Zuzana Bydžovská, více...


Premiéra: 4.6.2015 

Dokument, Francie, 2014

Přeneste se do bájemi opředeného světa módního domu Christian Dior a vychutnejte se si exkluzivní pohled do zákulisí první haute couture kolekce z dílny nového uměleckého ředitele Rafa Simonse - díla vytvářeného s láskou, týmem lidí odevzdaných svojí práci. Film propojuje každodenní intenzivní pracovní shon světa módy s tajemnými ozvěnami minulosti ikonické značky, a zároveň představuje malebnou poctu všem švadlenám, které věrně slouží Simonsově vizi.

Režie

Frédéric Tcheng

Herci Raf Simons, Marion Cotillardová, Anna Wintour, více...


Premiéra: 4.6.2015 

Drama/komedie, USA, 2015

Režie

Dan Fogelman

Herci Melissa Benoist, Al Pacino, Jennifer Garnerová, více...


Premiéra: 11.6.2015 

Akční/dobrodružný/sci-fi/thriller, USA, 2015

Režie

Colin Trevorrow

Herci Laura Dernová, Chris Pratt, Bryce Dallas Howardová, více...logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Pondělí 27. 4. 2015 Svátek má Jaroslav
  Vyhrávej v casino.cz    Ušetři na UkažSlevy.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz