Premiéry


Premiéra: 20.4.2017 

Komedie/krimi, USA, 2016

Na srovnání účtů není nikdy pozdě.

Celoživotní kámoši Willie, Joe a Al se rozhodnou poprvé v životě vstoupit na šikmou plochu a rychle si opatřit peníze na důchod, když banka zpronevěří jejich našetřené peníze. V zoufalé snaze platit účty a přežít kvůli svým blízkým se trojice kamarádů odhodlá riskovat všechno a přepadnout banku, která je připravila o jejich peníze.

Režie

Zach Braff

Herci Morgan Freeman, Joey Kingová, Christopher Lloyd, více...


Premiéra: 20.4.2017 

Drama/krimi/mysteriozní/thriller, Polsko/Německo/Česká republika/Švédsko/Slovensko, 2017

Film Přes kosti mrtvých je natočen na motivy knižního morálního thrilleru spisovatelky Olgy Tokarczukové ze současného česko-polského pohraničí, který vyšel v českém překladu pod názvem Svůj vůz i pluh veď přes kosti mrtvých. Hlavní postavou příběhu je Janina, energická, notně excentrická učitelka angličtiny a milovnice zvířat v důchodovém věku. Děj se odehrává v malé osadě na česko-polském pohraničí, kde se v rychlém sledu stane několik záhadných vražd bez jasně vysvětlitelné logiky či motivu. Hrůza a zděšení z vražd zároveň kontrastují s nezájmem místních občanů, kterým nevadí masové vyvražďování divokých zvířat v právě probíhající lovecké sezóně.

Režie

Agnieszka Hollandová
Kasia Adamik

Herci Agnieszka Mandat-Grabka, Wiktor Zborowski, Jakub Gierszal, více...


Premiéra: 20.4.2017 

Akční/biografický/dobrodružný/drama/historický, USA, 2016

V roce 1906 se britský badatel Percy Fawcett poprvé vydává do Amazonie. Během několika expedic pod záštitou Královské geografické společnosti podplukovník Fawcett a jeho asistent Henry Costin zmapují dosud neznámé území v Bolívii. S pomocí domorodců se vydávají proti proudu Rio Verde. Výprava čelí kanibalům, nemocem, nekonečným dešťům a nedostatku potravin, ale Fawcett se nevzdává. Hluboko v srdci pralesa nachází důkazy o existenci neznámé, velmi vyspělé civilizace. V Anglii sklízí Fawcett jen posměšky ze strany vědecké obce, která jeho ztracenou civilizaci nazývá pouhými divochy. Ale Percyho odhodlání a posedlost najít bájné město Z, je stále silnější. S podporou své oddané manželky se v roce 1925 Percy, společně se synem a věrným přítelem Costinem, znovu vydávají do hluboké džungle.

Režie

James Gray

Herci Charlie Hunnam, Tom Holland, Sienna Millerová, více...


Premiéra: 20.4.2017 

Drama, Česká republika/Slovensko, 2017

Režie

Tereza Nvotová

Herci Anna Rakovska, Róbert Jakab, Anna Šišková, více...


Premiéra: 27.4.2017 

Drama/fantasy/horor/mysteriozní/thriller, Francie/Německo, 2016

Mladá Američanka Maureen se živí jako osobní nákupčí oblečení pro obletovanou mediální celebritu. Svůj volný čas tráví v podivném opuštěném domě. Je Maureen opravdu schopná komunikovat s dušemi zemřelých?

Režie

Olivier Assayas

Herci Kristen Stewartová, Lars Eidinger, Sigrid Bouaziz, více...logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Neděle 26. 3. 2017 Svátek má Emanuel
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz